Tvorba e-shopů a online katalogů

S internetovými obchody a katalogy se setkáváme denně, známe jejich výhody a také úskalí. Na základě zkušeností vám pomůžeme jak s realizací e-shopového systému, tak s podněty k obsahu a jeho struktuře. Naším cílem je spokojený zákazník, takovým budete jen tehdy, když i váš zákazník bude spokojený.

Nevíte si rady, co vlastně potřebujete? E-shop? Katalog? Platební bránu? Obchodní a reklamační řád?… Nezoufejte, i když je toho hodně, rádi vám se vším pomůžeme. Vaše stránky projdou analýzou, navrhneme grafický design, připravíme call-to-action prvky, doporučíme právní servis a pustíme se do realizace.

 

Co bude po spuštění mého e-shopu?

V první chvíli ho naplníte produkty, a nebo ho naplníme my. Následně záleží na vás a vašich požadavcích. Pokud budete mít zájem, ujmeme se online kampaně a optimalizací. V prvním kroku společnými silami projdeme váš obchodní model, na jeho základě určíme cílení a oslovíme cílovou skupinu. Pokud vám to zní moc obecně, rádi vám k tomu řekneme více osobně. V úplné jednoduchosti si odpovíme na otázky:

Kde: kde přesně oslovíme zákazníky
Kdy: kdy je vhodný čas k oslovení
Jak: jakou formou je co nejefektivněji oslovíme
Proč: proč to budeme dělat, jaký je za tím účel
Kolik: stanovíme si rozpočet

Následně se pustíme do práce, ať už v podobě optimalizací, publikování na sociálních sítích, nebo přejdeme k přímému oslovení zákazníků. Výsledek bude záviset na vašich konkrétních potřebách.

 

Jaké použijete řešení?

Pro internetové e-shopy volíme především Prestashop, pro ty menší pak WordPress v kombinaci s pluginem Woocommerce. U specifických e-shopů pak přichází na řadu vývoj postavený na vlastním rozhraní, které využívá osvědčený český framework Nette. U daného systému provedeme isntalaci základního programu, na ten doprogramujeme potřebné rozšiřující funkce a přesuneme se ke grafickým pracem.

Nad kterýmkoli z těchto řešení vám vytvoříme cílený design a provedeme kodérské práce (napojení designu na funkce). Výsledkem je plně funkční e-shop nebo internetový katalog splňující vaše potřeby.