Francouzský webdesign od Elsewhere

Webové stránky jsou kreativním řemeslem a společnost Elsewhere je toho důkazem. Elsewhere spojuje elegantní a moderní webdesign s francouzskou kulturou. Jejich grafické materiály jsou opravdu velice rozdílné oproti českému webdesignu, avšak jsou perfektním zdrojem inspirace jak vybočit.

Webové stránky Elsewhere vznikly na platformě WordPress s využitím zakoupené šablony. Na tuto šablonu vznikl nový návrh webdesignu a došlo k napojení na systém WordPress. Z šablony se odstranily veškeré chyby, došlo k doprogramování potřebných funkcí, odladění responsive a spuštění nových stránek.

A jak to dopadlo? Posuďte sami webové stránky Elsewhere.

 

Webová stránka ve stylu onepage

Webová stránka je ve formátu onepage, tedy obsah na jedné dlouhé stránce. Mimo tento design vybočují samostatné podstránky pro jednotlivé projekty a blogové příspěvky.

els1

 

Elsewhere nabízí široké spektrum služeb, které pomáhají klientovi proniknout do světa Internetu. Pomohou vám s vymyšlením a realizací strategie, online marketingem a tvorbou unikátních designů.

els2

 

Elsewhere je navíc globální, mimo působnost na francouzském trhu spolupracuje s developery po celém světě, zde i s naším manažerem Martinem, který pro Elsewhere zaujímá pozici technického manažera, který společnosti pomáhá s odpověďmi na otázky možnosti technické realizace plánovaných vlastností projektů.

els3

Kvalitu své práce následně společnost prezentuje svými projekty, podívejte se na výpis projektů a jejich detail, naleznete zde realizace webových stránek, webdesignu, tiskových materiálů a mnohé další.

els4

Zaujali jsme vás?

Pro společnost Elsewhere jsme dali vše dohromady, jejich unikátní design jsme napojili nad jimi dodané téma do WordPress řešení a dopsali jsme potřebné moduly ke snazší práci. Chcete vědět více? Napište nám a pokud chcete, více referencí najdete na oficiálních webových stránkách tvorby www stránek od Webwings.