Kreativní webové stránky Unifer

Unifer je společnost, kterou dnes už asi nemusíme představovat, jedná se o jednu z nejvíce se rozšiřujících českých společností v oblasti služeb pro zákazníky. Zaměřují se na spolupráci profesionálů se studenty, aby dosáhli co nejlepších výsledků při realizaci vašich projektů.

Podařilo se nám zapojit se do spuštění této společnosti a přispět svou účastí na realizaci webových stránek. Unifer a jejich kreativci dodali jasnou představu o svém webu a také grafické materiály a webdesign. Na nás už bylo zpracovat administrační rozhraní stránek, napojení na ERP systém, přes který se mohou zájemci přihlašovat a celé kódování, tedy převod grafických materiálů do webové stránky.

A jak to dopadlo? Podívejte se sami na unifer.cz

 

Hlavní stránka a celý web

Unifer přišel se skvělou myšlenkou na hlavní stránku, své logo chameleona nás nechali oživit okem, které sleduje pohyb kurzoru vaší myši. A pokud vám toto nepřijde cool, stavte se za nimi, mají svého maskota i v živém provedení.

Webové stránky Unifer

 

Celé stránky jsou pak doplněny kreativními kresbami, což je originál Unifer. Kresby celé stránky velice zpříjemňují a dovolují odpočinout očím od textu.

Unifer - dragons den

 

A hlavní věc, která se Uniferu povedla je prezentace týmu. Je vidět, že tato kreativní parta se neskrývá za přehnanými tituly, firemními pozicemi, ale ukazuje se otevřeně a s lidskou tváří.

Unifer a jejich lidé

 

A copak mají stránky navíc, co vlastně neuvidíte? Administrační systém od nás, společnosti Webwings. Díky tomuto CMS mohou upravovat obsah libovolně dle svých představ a nejsou limitování nutností kontaktovat programátory pokaždé, kdy potřebují přidat nového člena nebo upravit nějaký text.

Webwings CMS

 

Zaujali jsme vás?

Líbí se vám co vidíte a máte zájem o vlastní webové stránky?
Napište nám nebo se podívejte na další reference od Webwings.